Teenused

helitehniline-teenindamine

Helitehniline teenindamine

Meilt on võimalik tellida professionaalset helitehnikat helitehniku(te) teenuseid Teie poolt korraldatavale üritusele. Kuna iga üritus on oma iseloomult erinev, teeme Teile individuaalse pakkumise, kus on arvestatud ürituse täpsete vajaduste ja võimalustega. Lisateenusena pakume ka lava- ja valgustehnikat.

helisalvestus

Helisalvestus ja järeltöötlus

Helisalvestused üritustel, kontsertidel, võtteplatsil ja stuudios. Salvestiste järeltöötlemine, miksimine ja master. Teeme individuaalsed pakkumised.

hero1

Konsultatsioon

Nõustame ja abistame erinevate heli- lava- ja valgustehniliste küsimuste lahendamisel. Aitame koostada hankeid ja võrrelda pakkumisi. Lihtsamates küsimustes vastame Teie küsimustele hea meelega niisama, keerukamates tasu kokkuleppel.

cover16

Projektijuhtimine

Teame hästi, et ürituse korraldamine võib olla närvesööv ettevõtmine, eriti kui tegu pole korraldaja põhitööga ja tehniline pool on tihti viimane asi, millesse on aega või tahtmist süveneda. Ometi sõltub ürituse õnnestumine suures osas just sellest ning mõistlik on appi võtta keegi, kelle põhitööks sellised asjad just on. Hästi organiseeritud tehniline külg võib aidata kokku hoida asjaosaliste aega ja ka korraldaja raha. Lisaks on võimalus nõu küsida inimestelt, kellel on aastatepikkused kogemused ürituste korraldamise ja läbiviimisega. Projektijuhtimise teenusega kaasnevad ka soodustused pakutavale inventarile ja teenustele. Kuna ürituste iseloomud ja mastaabid on erinevad, teeme individuaalse pakkumise, mis vastab just Teie vajadustele.

installatsioon

Installatsioonid

Projekteerime, müüme ja installeerime helitehnikat nii äriklientidele kui ka kodustesse tingimustesse.

Aitame Teid professionaalse heli- ja lavatehnikaga!

Küsi hinnapakkumist!

Võta ühendust!